עיריית כרמיאל מפעילה מערך הסעות עבור תלמידי החינוך המיוחד (גילאי 3-21) הלומדים בעיר ומחוצה לה בהתאם לקריטריונים של משה"ח. הזכאות להסעות ולליווי בהסעות נקבעת בהתאם להחלטת ועדת זכאות ואפיון ובכפוף להוראות הרשות.

מדור היסעים אחראי על שיבוץ התלמידים בהסעות, וביחד עם חברת ההסעות מתכננים את המסלולים. בכל ההסעות של החינוך המיוחד, ישנה מלווה – הן בהלוך והן בחזור. כמדי שנה, בחודשי הקיץ, מדור היסעים יצור קשר עם ההורים שילדם זכאי להסעה וימסור את פרטי ההסעה, המסלול שתוכנן ואת פרטי ההתקשרות עם המלווה. כדי שמערך ההסעות יפעל כנדרש, חשוב שתעדכנו את מדור היסעים בכל פרט מהותי בנוגע לילדכם.

ההסעות מתקיימות במתכונת יום-יומית, בהתאם למערכת השעות הרשמית של מוסדות החינוך. זמני ההסעה קבועים במהלך השנה, למעט ימי חג וחופשות. כדי להבטיח את הסעת ילדיכם, עליכם להמתין בזמן ובמקום האיסוף וההורדה שנקבעו אתכם מראש. יודגש כי עד להגעת רכב ההסעה ומרגע עזיבתו, האחריות לילדים מוטלת עליכם ההורים.

כמדי שנה כל מלוות ההסעה עוברות הכשרה בנושא בטיחות וחירום. במסגרת הכשרות אלה, אנו משתדלים להקנות למלוות כלים להתנהלות מול תלמידי ההסעה, מסגרות הלימוד וצוותי החינוך.

 

שם תפקיד מס' טלפון מס' פקס כתובת מייל
שירלי ולדר אוחנה מנהלת מדור היסעים 04-9085697 Shirli_v@karmiel.muni.il
ג'ולי מילר מזכירת מדור היסעים 04-9085652 04-9085661

 

קבלת הקהל תתקיים ברחוב הגליל 8.

ביום ראשון – משעה 8:00-13:00,   16:00-19:00

ימים ב- ה – מענה טלפוני ותיאום מראש

ניתן ליצור קשר :

04-9085652, 04-6821495

מיילים: jayan@karmiel.muni.il , hasaot@karmiel.muni.il

 

קישורים בנושא הסעות:

ליווי בהסעות חינוך מיוחד – הנחיות הרשות

חוזר מנכ"ל בנושא הסעות

זכאות להסעות בחינוך המיוחד – פורטל הורים – משרד החינוך

כל זכות – הסעות לתלמידים הלומדים בחינוך המיוחד או משולבים בחינוך הרגיל