קק"ל 100, כרמיאל 04-9085555
Search
קק"ל 100, כרמיאל 04-9085555
Search

הודעות

כרמיאל זכתה בפרס חינוך מחוזי ומועמדת לפרס חינוך ארצי

12.01.2022 22:05

על הזכייה בפרס החינוך המחוזי, בישרה מנהלת מחוז הצפון אורנה שמחון לראש העיר משה קונינסקי, שאמר:
"התמונה החינוכית של העיר מעידה על הישגים גבוהים בכל חלקי המערכת. העובדה שנבחרנו לקבל את פרס החינוך המחוזי היא עוד סממן למה שאנחנו כבר יודעים – יש לנו מערכת חינוך טובה, ערכית וחדשנית, עם מנהלים וצוותי חינוך מסורים ומקצועיים, חינוך בלתי פורמלי יוצא דופן שהולך ומתפתח".

בנוסף על הזכייה בפרס החינוך המחוזי הודיעה שמחון ל קונינסקי על כך שכרמיאל הומלצה ע"י הנהלת המחוז לפרס חינוך ארצי.

משה קונינסקי אמר עוד: "אני מבקש להודות באופן אישי לעובדי ההוראה, מנהלים וצוותי חינוך, לצוות עובדי מינהל החינוך על כל אגפיו, להנהגת ההורים, השותפים שלנו לכל דבר ועניין וכמובן.לראש מינהל החינוך, אודי איזק , המוביל את כל המערכת הזו למצוינות למרות כל האתגרים שבדרך".

ראש העיר משה קונינסקי מדגיש עוד בדבריו: "מרגש לזכות בפרס החשוב הזה, אבל אני מבטיח שאנו לא נשקוט על השמרים ולו לרגע. נמשיך להשקיע ולקדם את מערכת החינוך שלנו לשיאים חדשים ולמצוינות בכל התחומים.

כמו כן, ראש העיר מבקש לציין כי, "לאורך השנה האחרונה, למרות, ובמקביל להתמודדות יוצאת דופן עם מגיפת הקורונה, זכו רבים מבתי הספר בכרמיאל בפרסים וציונים לשבח, כאשר מנהל ביה"ס אורט כרמים אילן פרסטר נבחר למנהל מצטיין וכי, שלושת בתי הספר המקיפים שלנו כרמים, פסגות ואמית זכו לפרסים ולדירוג גבוה. גם נתוני הבגרויות, הנשירה והפעילות בתחום הנוער זכו להערכה רבה"

Skip to content