באזורים מסוימים בעיר במקומות אשר יסומנו בכחול לבן יגבו דמי חניה ע"פ חוק העזר לכרמיאל העמדת רכב וחניתו- התשע"ט– 2019.

תשלום דמי החניה בכרמיאל מבוצעים בהפעלת חניה סלולארית בלבד.

יש להירשם לחברות המפעילות שירות הפעלת חניה סלולארית כמנויים (התהליך ללא תשלום) תשלום החניה באמצעות כרטיס אשראי

עלות החניה:

2  ₪ לשעה לבעלי תו עירוני

4 ₪ לשעה לציבור הכללי

 

אמצעים לתשלום:

יש לבחור האזור בו הנך מחנה את הרכב

חניה סלולארית פנגו – באמצעות חיוג מהנייד ל-4500*

או באמצעות  האפליקציה פנגו  PANGO 

חניה סלולארית סלופארק – באמצעות חיוג מהנייד 9070*

או באמצעות האפליקציה סלופארק  CELOPARK

 

שימו לב- יש לבחור את האזור בו הנכם מחנים את רכבכם.

אפליקציית "פנגו"– לאחר הורדת האפליקציה יש להירשם כמנוי עם כרטיס אשראי, להכניס את פרטי הרכב (ניתן לרשום כמה כלי רכב תחת אותו מנוי). כדי להפעיל חניה, יש להיכנס לאפליקציה. במידה  ובמכשיר הנייד מופעלת אפשרות ה"מיקום", האפליקציה תזהה אוטומטית את הישוב והאזור בו הנך נמצא ויש להפעיל את החניה באותו אזור. אם אפשרות ה"מיקום" במכשיר אינה פועלת, יש לבחור ידנית את שם הישוב ואזור החניה.
למי שאין ברשותו כרטיס אשראי בנקאי- חברת "פנגו" מאפשרת לפתוח מנוי בכרטיס "דיירקט".

אפליקציית "סלופארק"– לאחר הורדת האפליקציה יש להירשם כמנוי עם כרטיס אשראי, להכניס את פרטי הרכב (ניתן לרשום מס' כלי רכב תחת אותו מנוי). כדי להפעיל חניה, יש להיכנס לאפליקציה. במידה  ובמכשיר הנייד מופעלת אפשרות ה"מיקום", האפליקציה תזהה אוטומטית את הישוב והאזור בו הנך נמצא ויש להפעיל את החניה באותו אזור. אם אפשרות ה"מיקום" במכשיר אינה פועלת, יש לבחור ידנית את שם הישוב ואזור החניה.
למי שאין ברשותו כרטיס אשראי- חברת "סלופארק" מאפשרת לפתוח מנוי ע"י העברת סכום כסף מראש לחשבון הבנק של חברת "סלופארק" – חשבון 3330145 בבנק הדואר סניף 1. לאחר ביצוע ההעברה יש לשלוח את אישור ההעברה למייל jasmin@cellopark.com  או בפקס 03-6056562 ולציין מספר טלפון להתקשרות. לאחר מכן ניתן לפתוח מנוי (כרגיל) ורישום לאפליקציה.

למתקשים בהפעלה ושימוש באפליקציות באופן כללי, ללא קשר לכרטיס אשראי, ולבעלי טלפון "כשר"- ניתן לבצע רישם טלפוני במוקד החברות "פנגו" ו"סלופארק", בשיחה מול נציג. בהמשך- לצורך הפעלת תשלום עבור חניה, ניתן לחייג בשיחת טלפון ולהפעיל חניה במענה הקולי ואין צורך להשתמש באפליקציה.